JH Salon Jaroslava Hladíková 

Masáže 

Tradiční thajská masáž    

 
(jóga a akupresura v jednom – odstraňuje bolesti zad a svalstva, posiluje činnost vnitřních orgánů, otevře  a pročistí energetické dráhy, uvolňuje svaly, klouby, šlachy chodidla,  natahuje páteř)       
 
Kdy Vám mohou thajské masáže pomoci  
 
  • pokud dlouhodobě trpíte bolestmi zad či svalů, protože pravidelné opakování
  • thajské masáže často vede k odstranění příčin různých onemocnění či zranění
  • pokud jste si během nějaké aktivity způsobili bolest v zádech či v končetinách, protože thajské masáže účinně pracují s obnovou svalové funkce
  • pokud se cítíte unavení a rozlámaní, protože thajské masáže dokážou obnovit proudění energie v těle 

Rekondiční a sportovní masáže                                                                             

Klasická masáž je jedním z nejstarších léčebných postupů. Jedná se o celotělovou olejovou masáž, která byla k mírnění bolestí používána již cca 3000 let před naším letopočtem. Používá masážních hmatů a tlaků ke zmírnění bolestí a potíží, nebo třeba jen k navození příjemně uvolněného stavu tak vzácného v naší uspěchané době. Při klasické masáži se používá tlak, tření, hnětení, roztírání či tepání příslušných svalových  partií.

Doba masáže není jednoznačně určena, záleží na potřebách konkrétního klienta. Při masáži je dosahováno výrazného zvýšení prokrvení zpracovávané oblasti, odstranění některých svalových spasmů a tím uvolnění svalů, u zdravotních masáží prováděných ve srovnání se sportovními pomalejším tempem dochází i k podpoře činnosti lymfatického systému, urychlení odstraňování kyseliny mléčné ze svalů. Zároveň se při masáži rozruší ty tkáňové struktury které nejsou ve zcela ideálním stavu.  Proto se také po prvních masážích můžete cítit unavení a rozbolavělí. Při opakovaných masážích se organismus vyčistí, tkáně se ustálí v lepším stavu a nepříjemné pocity postupně vymizí. Pravidelnou masáží se u některých jedinců zvýší celková zdatnost až o 30%. Masáž rychle vede k úpravě změněných fyzických poměrů k normálu.

 

Medová detoxikační masáž  

Během medové masáže působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Při masáži medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla, které  „vyplavou „ na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Odstraňuje usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Jsou z těla pohybem ruky doslova vysávány. Pomůže Vám při potížích s nespavostí, bolestmi hlavy nebo trávícími obtížemi. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus, pozitivně ovlivňuje onemocnění svalů a kloubů, upravuje kvalitu spánku odstraňuje únavu, deprese a zlepšuje stav při nervových poruchách.

 

Kontraindikace:

•   alergie 

  otevřené rány 

  žaludeční vředy 

•   vysoký oční tlak 

 

 

Havajská masáž

 

Tradiční havajská masáž LOMI LOMI (milující ruce) pocházející z Havajských ostrovů založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění, vůně aromatických olejů dokreslené jemnou uklidňující hudbou. Výborně si odpočinete tělesně a duševně. 

Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi.